Atsauksmes

Izmēģināju šo produktu. Jāsaka, perfekts un atbilstoši paredzētajam pielietojumam! Jo, parasti, vārot zupu, nav īsti visu garšvielu produktu, ar kuriem pilnībā uzlabot buljona garšu. Šeit iekšā ir viss, ko vajag, lai buljons izdotos pilnīgs. Noteikti iesaku!

Dainis, 2022-01-29

IeDillo produktus atklāju pirms gada un tie jau pārliecinoši ieņēmuši vietu gan mūsu virtuvē, gan arī dāvanās tuvajiem cilvēkiem. Visi ir atzinīgi izteikušies par šiem maisījumiem. Patīkams pārsteigums bija šīs sezonas jaunums - garšvielas karstvīnam, it sevišķi Karstā Berta. Esmu pārliecināta, ka ieDillo produktus pirkšu arī turpmāk, liels paldies par tik lielisku papildinājumu mūsu ēdienam!

Ginta, 2022-01-26

IeDillo saņēmos nopirkt pirms Ziemassvētkiem, lai sagatavotu dāvanu kastīti draugiem ārzemēs. Paši sev paturējām klasisko ieDillo un karstā dzēriena paciņas. Iedillo ir fantastiskas garšvielas, kas manās mājās ir aizstājušas buljona kubiciņu izmantošanu. Bērni zupas un sautējumus ēd daudz labprātāk, ēdienam ir IDEĀLA garša. Noteikti ņemsim vēl un esam nenormāli priecīgi ka šāds produkts ir!

Ieva, 2022-01-25

Paldies par savlaicīgi piegādāto sūtījumu saspringtajā pirmssvētku laikā. Noderēja gan lietošanā, gan dāvaniņām. Pievienojot garšvielu maisiņu gatavojamam ēdienam vai dzērienam, telpā izplatās fantastiska smarža! Man nekas nebūtu pretī, ja atsevišķos gadījumos zaļumi paliktu ēdienā, tādēļ būtu vēlama versija, kurā garšaugi būtu atveramā maisiņā.

Laima, 2022-01-21

Super produkts, garšīgi, smaržīgi un viegli lietojams.

Kristīne, 2022-01-19

Jūsu ražotie produkti ir ļoti, ļoti labi. Lietoju ikdienā gatavojot ēdienu. Topā mūsu ģimenē ir "Asais". Lai Jums viss izdodas.

Agnese, 2022-01-19

Iedillo garšviela medījumu gaļai ar kadiķogām, ļoti labi papildina meža gaļas garšu.

Jānis, 2022-01-18

Šis ir labākais produkts cilvēkiem, kam nepatīk, ka pa šķīvī peld liekas garšvielas! Noteikti iesaku izmēģināt, jo, tas ir netikai unikāls, bet arī veselīgs un ar izteiksmīgu garšu.

Stefānija, 2022-01-16

Kad vienu zupu ar Iedillo uzvāra, tad tā ir atkarība, un visas pārējās arī top tieši tāpat. Ja nav mājās, neliels drebulis ir, zupa, protams, top, bet sajūta, ka īsti nav kā vajag.

Katrīna, 2022-01-15

Iedillo maisiņi ir praktiski zupu un sautējumu virtuvē. Iesaku tos jebkurai mājsaimniecībai. Lietoju dažādus , iesaku visus. Vimmm maisiņi ir lieliski tieši ziemā, kad garšvielu maisiņi uzlabo sulu vai vīnu garšu un pie reizes ir sildošais efekts. Gardi un silti. Paldies, ka radāt jaunus un tik praktiskus un garšīgus produktus.

Kristīne, 2022-01-14

Ideālas garšvielas ideālai zupai. Kā mans trīsgadnieks saka "Garšīgīīī!!!" Silti iesaku garšvielas un siltu zupu visiem.

Linda, 2022-01-14

Ideālais garšvielu daudzums! Iemet maisiņu zupā un aizmirsti par garšvielām. Iesaku.

Maira, 2022-01-13

Karstā dzēriena maisiņi ir manā topā. Ērti un praktiski, un čillīgā Berta vispār bomba.

Agnese, 2022-01-12

Brīnišķīgs produkts, jebkurš ēdiens garšo burvīgi ar šiem garšu maisiņiem, bet zupas... Mmmmm... Vis, VIS, VIS... , bērniem ļoti garšo un ļoti novērtē ar jaukākajiem vārdiem - mamm, zupa sanākusi tiiiik ļoti garšīga.

Ilze, 2022-01-12